TURKIYE'NIN MELEGI BEREN SAAT FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kisa bir roportaj.. Beren Saat ve Murat Yildirim

Kisa bir roportaj.. Beren Saat ve Murat Yildirim Empty Kisa bir roportaj.. Beren Saat ve Murat Yildirim

Mesaj tarafından Ask_MeLegi C.tesi 22 Ağus. 2009, 9:55 pm

Asi’nin ‘Demir’i Murat Yıldırım ve Aşk-ı Memnu’nun ‘Bihter’i Beren Saat’e, sokaktaki insanlar nasıl tepki veriyor?

televizyongazetesi.com’un haberine göre; ‘Güz Sancısı’ filminde iki aşığı canlandıran Beren Saat ve Murat Yıldırım, Güneri Civaoğlu’nun ‘Şeffaf Oda’ programına konuk oldular.

Civaoğlu, Aşk-ı Memnu ve Asi dizilerinin oynayan Yıldırım ve Saat’e sokakta insanların kendilerine ne tür tepkiler verdiklerini sordu.

Murat Yıldırım, “Bana ‘O kadar da yakışıklı değilmiş’ diyorlar” dedikten sonra karşılaştığı ilginç bir soruyu da şöyle aktardı:

“Bir kere birisi bana gelip ‘Kadir İnanır gerçekten uzun boylu ve o kadar yakışıklı mı’ dedi. Ben de dedim ki ‘Hayır gerçekten o kadar uzun boylu ve yakışıklı değil. Kel ve bodur’ dedim.”

Beren Saat de sokakta kendisini tanıyan insanların tavırlarını şöyle anlattı:

“Daha çok yanındakine gösterme, dönüp bakma, cep telefonuna davranma, ‘çeksene çeksene’ demeler falan oluyor. Genelde gülümseyerek yaklaşıyorlar. ‘Biz sizi çok seviyoruz’ diyorlar. Bu yıl itibariyle artık ismimi de biliyorlar. ‘Aa Beren Saat’ diyorlar.”
Ask_MeLegi
Ask_MeLegi
Admin

http://berensaatfanfan.yetkinforum.com

- Similar topics