TURKIYE'NIN MELEGI BEREN SAAT FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mujde Ar'la kiyaslanmaktan korkuyorum..

Mujde Ar'la kiyaslanmaktan korkuyorum.. Empty Mujde Ar'la kiyaslanmaktan korkuyorum..

Mesaj tarafından Ask_MeLegi Perş. 27 Ağus. 2009, 9:09 pm

Yıllar önce Aşk-ı Memnu dizisinde Müjde Ar’ın canlandırdığı Bihter karekterini yeniden oynayan Beren Saat, kıyaslanmaktan çekiniyor.

Kanal D’de ekrana gelen ve yıllar önce Müjde Ar’ı meşhur eden Aşk-ı Memnu dizisinin yeni versiyonunda Bihter karakterini canlandıran Beren Saat, Müjde Ar ile kıyaslanmaktan korktuğunu söyledi.
Televizyon gazetesinin aktardığına göre, Cine 5′te yayınlanan Dizi Magazin programına konuşan Beren Saat, Aşk-ı Memnu dizisinde ‘Bihter’ karakterini canlandırıyor.

Yıllar önce Müjde Ar’ın ‘Bihter’ karakteriyle meşhur olmasını sağlayan Aşk-ı Memnu dizisinin yeni versiyonunda farklı bir ‘Bihter’ ortaya çıkarttığını ifade eden Beren Saat, Müjde Ar ile kıyaslanmaktan da korktuğunu anlattı.

Saat, “Müjde Ar, çok fazla insan tarafından hayran olunan biri. ‘Müjde Ar’ı Müjde Ar yapan roldür’ denir. Tabii ki o yüzden işim biraz zor. Birazcık korkuyorum. Ama başka bir Bihter. Ben başka bir oyuncuyum, başka bir yorum. Önemli olan benim oynadığımın inandırıcılığı” diye konuştu.
Ask_MeLegi
Ask_MeLegi
Admin

http://berensaatfanfan.yetkinforum.com